Firemná identita


Tvár Vašej značky sa začína pri tvorbe loga.
U nás veríme, že základom je vytvárať tvár značky poctivo a s láskou. Postaráme sa aby ste vytŕčali z davu a boli jedinečný. Avšak rebranding značky nie je len o dobre vyzerajúcom logu. Dôležitý je aj príbeh, ktorý sa skrýva za vašou značkou. A my sa postaráme o to, aby sme Vašu tvrdú prácu vyjadrili jedným logom. 

Tvorba loga


Pre nás je dôležité plne pochopiť vašu spoločnosť, vašu značku, pre ktorú následne vytvoríme nezamenitelnú identitu. Vytvoríme Vám niekoľko návrhov loga, ktoré s vami prediskutujeme aby sme zistili, či sú naše predstavy v súlade s tými vašimi a na základe vašej spätnej väzby sfinalizujeme vaše jedinečné logo.


Vytvoríme Vám tiež komlexnú príručku, ktorá bude stanovovať správne používanie loga. Nájdete v ňom všetky varianty loga, jeho čiernobiele a farebné prevedenia, použité farby, ochranné zóny v okolí loga, typy písma a tiež návrhy základných tlačovín, ako sú vizitky a hlavičkový papier.

Logomanuál

Merkantilné tlačoviny


Za samozrejmosť považujeme aj kancelárske tlačoviny. K logu vám vytvoríme grafické návrhy vizitiek, hlavičkového papiera, obálok, objednávok, faktúr a ďalšie návrhy na ktorých sa vopred dohodneme.


Ak by ste mali záujem vieme Vám vytvoriť aj návrhy na reklamné predmety ako sú tričká, perá či nálepky.

Propagačné predmety