Tvorba webových stránok


Dokážeme splniť priania podnikateľom, živnostníkom, malým i veľkým firmám, blogerom… Dokážeme dať dokopy podklady a efektívne vymyslieť webové riešenie, které bude nenáročné a splní Vaše ciele. Medzi naše prednosti patrí rýchlosť realizácie a komunikácie, moderná technológia a nenáročná údržba či pre užívateľa, alebo majiteľa stránky.

Dizajn

Nadizajnujeme Vám web, ktorý pre vás ušijeme na mieru. Zadefinuje vašu firemnú identitu, osobnú jedinečnosť a tým vás odlíšime od konkurencie.


Optimalizácia pre mobilné zariadenia, či tablety je v dnešnej dobe samozrejmosť. O responsibilitu vášho webu sa postaráme a to bez akýchkoľvek príplatkov.

Responzibilita

Komunikácia


Komunikácia je pre nás dôležitá rovnako ako tvorba vášho nového webu. Zaručujeme vám, že vás budete o všetkom informovať a budeme pracovať tak, aby ste boli s našou prácou spokojný na 120%.


Ak s biznisom len začínate a nie ste si istý či niekedy v budúcnosti budete, alebo nebudete potrebovať e-shop, nemusíte sa tým trápiť. Kedykoľvek vás napadne vieme Váš web rozšíriť.

E-shop